Kontejnerová architektura: 5 nejvíce kreativních kontejnerových domů z Evropy

Kontejnerová architektura pozoruhodných kontejnerů dům z kontejnerů

Život v kontejneru: tvůrčí kontejnerové domy z Evropy

 

Pro trh s nemovitostmi se začínají objevovat nové časy. Stavebnictví je vzkvétající a mnoho z nich vidí šanci dostat svůj domov do současných nízkých úrokových sazeb. Ale zde se vyvinul nový trend, který se v Evropě pomalu, ale jistě získává, a nachází se stále více v prospěch: kontejnerového domu.

V Německu se spousta lidí spojuje s obytnými kontejnery s úkryty, ale kontejnerové domy jsou mnohem víc než funkční bydlení jako poslední možnost. Mezitím jsou také v Evropě postaveny senové varianty domů, které jsou charakterizovány svou jedinečnou kreativitou a měly by být považovány za inspiraci pro každého architekta, majitele kontejnerového domu nebo ty, kteří by se rádi stali jedním. Nechte se ohromit pěti nejmodernějšími kontejnerovými domy v Evropě a dozvíte se o výhodách, které mají mít kontejnerový dům a co je zapotřebí, aby se jednoduchý námořní kontejner obrátil do stylového domu.

Kontejnerová architektura

Kontejnerová architektura kontejnerových domů koupit dům z kontejnerů
CG Architectes maison Kontejnerové kontejnerové kontejnerové kontejnerové domy

Jednoduché námořní kontejnery se transformují do elegantního obytného prostoru

Základem každého obytného kontejneru je "nahý" kovový kontejner, který se celosvětově používá pro přepravu námořní dopravy. Použitý kontejner lze zakoupit obvykle kolem 1000 eur (viz například https://www.containerbasis.de/20-fuss-container/), zatímco do té doby, společnosti zaměřené na poskytování bydlení hotové moduly, které jednotlivě mohou být spojeny dohromady.
Pokud je obytný kontejner trvale obývaný na jednom místě, ve většině případů je vyžadováno "stavební povolení". Podrobnější informace získáte od jakéhokoli obecního úřadu.

Bydlení v kontejneru pozoruhodných kontejnerových domůKontejnerová architektura pozoruhodných kontejnerových domů po celém světě

Když je přepravní kontejner vlastní silou, aby se stal novým domovem, budete ještě potřebovat nějaké specialisty, jako jsou elektrikáři nebo vytápění a energie stavitel zajistit zákonná pravidla při tvorbě nového bydlení dodržovány a mohou být potvrzena odbornosti. Také, to přijde jako Bauhaus na záruku bezpečnosti, jsou užitečné pro stavební inženýry, zvláště když se přidají k moři kontejneru přijatá stěny a podlahy. Stabilita není otázka, se kterou se musí klient zabývat, ale povinnou povinností, která je zakotvena v zákoně.

Kromě toho musíte očekávat následující práci, pokud také chcete převést námořní kontejner do kontejnerového domu:

- Městská vodovodní a kanalizační přípojky
- Připojení k elektrické síti
- povinné v Německu: tepelná izolace
- Instalace oken a dveří
- v případě potřeby instalace schodišť
- Topná instalace
- Výstavba sanitárních zařízení
- Pokládání elektrických kabelů
- Je-li to nutné, obložte navržené vnitřní stěny zateplení, například Rigipsplatten

Kontejnerová architektura pozoruhodných kontejnerových domů žije v kontejneru

Životní náročnost každého nároku

Živý kontejner lze rozšířit a rozšířit podle potřeby. S být vytvořen Flex Fenstereinlässe, odstranění bočních stěn má na větším počtu vedle sebe Wohncontainern velké podlahové plochy, chodby ve střeše kontejneru umožnit ustavení množství živých kontejnerové podlahy s příslušnými vnitřními schody. Fantazie nepozná hranice, jak se ukáží pět nejvíce tvůrčích kontejnerových domů z Evropy.

Kontejnerové domy na přepravu kontejnerů

Architektura kontejnerů pozoruhodných kontejnerů domy příklady

Kontejnerové domy Seattle kontejnerové domy

Právě zde domy pro kontejnery představují skutečnou výzvu pro mnoho architektů nebo interiérů. Z obdélníkového kontejneru mohou rozměry skutečně vyzařovat a dokonce vytvářet luxusní obytný prostor o několik set metrů čtverečních. Ať už s bazénem v přední části obytných kontejnerů, s velkou terasou a střešní zahradu, jako jediný-rodiny nebo multi-rodinný dům, jako zahradní domek nebo na dovolenou hosty prázdninové ubytování, posádky kabiny univerzální.
Nabízejí výhodu, že mohou být kdykoli implementovány, takže nikdo není vázán na místo kvůli domově. Stěhování je vítr s kontejnerovým domem.
Poptávka po cenově dostupných bytových modulech se neustále zvyšuje a architekti a výrobci z oboru nemovitostí objevují pro sebe živé kontejnery, jejich kreativitu a samozřejmě i prodej. S kontejnerovým domem tak prospívají jak firmy z různých průmyslových odvětví, tak i lidé všech věkových kategorií, kteří chtějí mít vlastní oblast během několika málo týdnů, pro které nemuseli utrácet mnoho.

Kontejnerová architektura Kontejnerové domy Kontejnerový dům koupit

Kontejnerová architektura Kontejnerová kontejnerová kontejner Konstrukce domu

Obytné kontejnery - 5 nejkreativnějších nápadů v Evropě

Do Švédska byla postavena 40-stopá kontejner o délce 12,19 metru a šest 20palových kontejnerů o délce 6 096 metrů, které se staly jedním z top 5 nejvíce tvůrčích obytných kontejnerů. V horním patře 32, 28 metrů čtverečních poskytuje dostatek prostoru pro spaní a koupání. Na sousedním balkóně si můžete vychutnat snídani v jedné z obytných budov, zatímco druhá strana kontejnerového domu nabízí panoramatický výhled přes kompletní okno.
Ve spodním patře šest posádky kabiny navlečených společně podélně a bočních stěnách centrálních čtyř obytných kontejnerů byly odstraněny, takže je vytvořen velký prostor, ze které se jde do postranních částí do kuchyně, kanceláře a toaleta pro hosty. Nižší podlahová plocha je necelých 90 metrů čtverečních. Exteriér je pokryt přírodním dřevem, které dodává kontejneru stylové kouzlo.

Kontejnerový dům koupit Kontejnerové domy Evropa Rezidenční kontejner

Perfektním příkladem tvůrčího a jedinečného designu je kontejnerový dům, který se skládá z 18 modulů rozložených na třech podlažích a nabízí více než 400 m2 obytného prostoru. Tato vlajková loď kontejneru působí dojmem elegantních lodních býků, které dávají tomuto domu extravagantní styl. Připevněním chůdek pod zastřešující obytné kontejnery byly vytvořeny další kryté parkovací prostory. Kontejnerové dveře slouží jako inteligentní obrazovky na balkóny. Tento bytový dům najdete v Londýně.

Container House Londýn, Anglie, Velká Británie

Kontejnerová architektura pozoruhodných kontejnerových domů z Evropy

S výhradní exkluzivní rezidenční nemovitostí najdete také Kypr. Tři 40palcové obytné kontejnery byly vkusně uspořádány na dvou podlažích a vytvořily celkovou obytnou plochu téměř 100 metrů čtverečních, která je spojena s obrovskou terasou, která odděluje skleněnou přední stěnu od interiéru. Hra s umísťováním živých modulů činí návrh nového domu velmi zvláštní výzvou a dává každému kontejneru domu velmi individuální charakter.

Kontejner domy kontejner budova domu

Tvorbou architektů z Madridu je kontejnerový dům, který má exteriér s evropskými palety a dokonce našel cestu do Chile jako vizuální vrchol. V modulárním systému byl dům navržen a námořní kontejnery byly uspořádány tak, aby mohl být kontejnerový dům rozšiřován podle potřeby. Sestává z čistě recyklovatelných materiálů a solárních článků a činí tak jeden z nejvíce šetrných obytných kontejnerů v Evropě.

 

Kontejnerová architektura pozoruhodných kontejnerových domů
Kontejnerová architektura pozoruhodných kontejnerových domů budovu domu z palet

Kontejnerové konstrukce kontejnerových domů Dům z palet

Mistrovským navržený architekty za Kanaďanem, který žije v Rakousku a tam chtěl mít nízkou cenou domů, které mohou být blízko k němu v každém okamžiku přírody a zároveň přizpůsobit a pohodlí. Kontejner obytné moduly umožňují jedinečné vzory, které mohou být integrovány i klasickou sedlovou střechou., Může každá místnost pozice individuálně a dává osobní kontakt k celkovému vzhledu v zatáčkách, projekce a angulace domovského jako konvenční domě v klasickém přímém designu je obtížné a bylo by velmi nákladné provádět.

Kontejnerový dům Ceny kontejnerů domy Evropa