Ekologinė architektūra: Frank Lloyd Wright mokymai

organinė architektūra Frank Lloyd Wright

Frank Lloyd Wright pamokos apie organinę architektūrą

 

Rašyti straipsnį apie žmones, tokius kaip Frank Lloyd Wright, yra didelis iššūkis. Tiesiog vieno jo kūrinio aprašymas gali lengvai išsiaiškinti atskirą knygą. Štai kodėl mes reguliariai atkreipiame dėmesį į žmones, panašius į jį, susiejant jų vardus su konkretesniu klausimu.

Frank Lloyd Wright

Portretas Frank Lloyd Wright
Didysis architektas savo studijoje

organinė architektūra Frank Lloyd Wright ateljeje

Šiandien mes atliekame tam tikrus aspektus iš savo darbo. Tai doktrinos ir teiginiai, kurie, mūsų nuomone, stipriai paveikė ekologinės architektūros raidą. Taigi, mes taip pat kalbame apie šį terminą šiek tiek toliau. Tai tikriausiai būtina, nes šiandien organinė struktūra yra labai svarbi. Tai greičiausiai bus ne mažiau svarbu per ateinančius dešimtmečius.

Ekologinės architektūros plėtra

architektai Frank Lloyd WrightArchitektas pagal paskyrimą

didysis architektas Frank Lloydas Wrightas

prerijų stiliaus

Pradėkime nuo mažo paaiškinimo. Frank Lloyd Wright neturi jokio tiesioginio ryšio su terminu "organinė architektūra". Jis sukūrė prerijų stilių. Tai įvyko po natūralių linijų ir pasirodė kaip antipodas prieš Viktorijos laikų erą. "Prairie" stilius sukūrė organinę architektūrą. Dėl šios priežasties daugelis "Frank Lloyd Wright" konstrukcijos ir dizaino mokymų taip pat yra taikomi šiam stiliui.

Straipsnyje daugiausia dėmesio skiriama kai kuriems Frank Lloyd Wright mokymams. Citatos pateikiamos šiame straipsnyje.

"Prairie" stilius sukūrė organinę architektūrą

organinės architektūros darbai Frank Lloyd Wrightorganinė architektūra Frank Lloyd Wright dirba

Architektas turi sugebėti žiūrėti dešimtį metų

Pasak Frank Lloyd Wright, architektas turi būti pranašas natūra. Jis turi sugebėti pažvelgti mažiausiai prieš kelerius metus. Ekologinė architektūra atitinka šį reikalavimą. Dėl aiškių natūralių linijų galima padaryti daug pokyčių ir transformacijų.

Geras pastatas neturi pakenkti kraštovaizdžiui

klasikinė architektūra Frank Lloyd Wright

Fallingwater namas gamtos viduryje

organinė architektūra Frank Lloyd Wright namas kritimo vanduo

Originalus aiškinimas

Ar galėtumėte aiškiai ir paprasčiausiai atsakyti į klausimą, kodėl kai kurie architektai yra išraiškingi, o ne kiti? Visi galėtų suprasti, apibūdinti ir atkurti stilių. Mes taip elgdamiesi. Bet kuriant tokį originalų pastatą, kuris, jūsų manymu, turi sielą - tai kitoks. Tai nuostabu.

Frank Lloyd Wright pasisako už savo stilių aiškinimą. Ekologinė architektūra yra nepaprastai sėkminga šioje srityje. Ji tiesiog imituoja natūraliai egzistuojančias formas. Jie visada unikalūs!

Namas Džersyje

organinė architektūra Frank Lloyd Wright namuose, New Jersey

interjeras

Bachmano Wilsono namo organinė architektūra Frank Lloyd Wright

Pastatas turi atrodyti natūraliai augantis aplinkoje

Šis Frank Lloyd Wright disertacija tam tikru mastu gali būti naudojama ekologinei architektūrai apibrėžti. Tas pats pasakytina apie:

  • Geras pastatas neturi pakenkti kraštovaizdžiui. Ji turi padaryti ją gražesnę.
  • Architektūra yra gyvenimo ar animacinė forma.

Jei mes skaitome tik šias Frank Lloyd Wright disertacijas, mes manome, kad jo pastatai visiškai atitinka ekologinę architektūrą. Negalima būti klaidinami. Jo mokymai kartais iš tiesų buvo prieštaringi. Daugelis nesutinka su mūsų idėja apie organinę architektūrą arba gauti kažką iš jų asortimento. Nepaisant to, šio stiliaus šaknys yra jo pastatuose ir amžininkuose.

Kiti Frank Lloyd Wright pastatai

architektūros architektas Frank Lloyd Wrightorganinė architektūra Frank Lloyd Wright pasakoja vakarinėje ryto šviesoje penfield namas organinė architektūra Frank Lloyd Wright

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 35 = 43

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: